مقالات مفید

اخذ گواهینامه ایزو جهت مناقصه

اخذ گواهینامه ایزو جهت مناقصه مورد درخواست شرکت های پیمانکاری می باشد. شرکت های پیمانکاری فارق از نوع فعالیت خود برای حضور در مناقصه و بدست آوردن حداکثر امتیاز نیاز به ارائه گواهینامه ایزو مخصوصا گواهینامه IMS دارند، لذا مجموعه ایران گواه می تواند در کمترین زمان ممکن با حداقل هزینه ممکن گواهینامه ایزو، گواهینامه اچ اس ای و گواهینامه IMS جهت متقاضیان صادر نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 02146135223 .

 

چرا باید برای مناقصه گواهینامه ایزو ارائه بدهیم:

گواهینامه ایزو به نوعی تاییدیه روال استاندارد سازمان ها می باشد، در حقیقت سازمانی که می خواهد به درستی امور پیمانکاری را انجام دهد باید ابتدا استاندارد بین المللی را در سازمان خود پیاده سازی کرده باشد. در حقیقت سازمانی می تواند امور پیمانکاری را به درستی انجام دهد که دارای فرآیند و درک درستی از استاندارد داشته باشد. استاندارد ISO به سازمان ها کمک میکند تا ابتدا فرآیند سازمانی خود را بهینه کنند، سپس ورود پیدا کنند به مناقصه. بنابراین برای کارفرمایان بسیار مهم هست با سازمان هایی وارد مناقصه شوند که به نوعی تاییدیه استاندارد یا گواهینامه ایزو ارائه دهند.

هزینه اخذ گواهینامه ایزو برای مناقصه چقدر هست:

هزینه اخذ گواهینامه ایزو با توجه به وجود آمدن مرجع صدور گواهینامه ایزو در ایران، بسیار متفاوت می باشد. متقاضی اخذ گواهینامه ایزو به راحتی و با کمترین هزینه ممکن می تواند گواهینامه ایزو جهت مناقصه دریافت کند. منتها بحث اصلی اعتبار مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو می باشد، اغلب مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو دارای اعتباری نیستند. بنابراین هزینه پرداخت شده بابت اخذ ایزو از مراجع غیر معتبر سوخت می شود. حداقل هزینه ممکن جهت اخذ گواهینامه ایزو جهت مناقصه توسط مرکز مشاوره ایران گواه حدود هفتصد 700 هزار تومان می باشد.

از کدام شرکت گواهینامه ایزو جهت مناقصه بگیرم:

متقاضیان اخد گواهینامه ایزو جهت مناقصه وقتی توسط موتور جستجوگر WWW.GOOGLE.COM  دنبال هدف خود هستند با شرکت های بیشماری مواجه می شوند که تماما ادعای صدور گواهینامه از کشور های معتبر می کنند. بعضا حتی شرکت ها هزینه صدور گواهینامه ایزو را به قیمت دلار یا یورو محاسبه می کنند. شرکت ها به دلیل اینکه مصرف گواهینامه صرفا جهت مناقصه هست دنبال مرجع صدور گواهینامه ایزو می گردند تا با حداقل هزینه به هدف خود برسند. بنابراین نیاز به یک مشاور ایزو دارند تا با کمک مشاور ایزو بتوانند گواهینامه ایزو معتبر با حداقل هزینه دریافت کنند. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی ایران گواه به عنوان مشاور ایزو در کنار شما است.

گواهینامه ایزو چه شرکت هایی برای مناقصه تایید می گردد:

متقاضیان اخذ ایزو برای مناقصه می توانند توسط مرجع صدور TUVQC  با هزینه 700 هزار تومان گواهینامه ایزو برای مناقصه بگیرند. مرجع صدور SMG کانادا با هزینه یک میلیون تومان گواهینامه ایزو برای مورد تایید مسئول مناقصه صادر می گند. همینطور متقاضیان می توانند توسط مرجع صدور EGS انگلستان گواهینامه ایزو برای مناقصه دریافت کنند. پیشنهاد می گردد پیمانکارانی که با شرکت نفت فعالیت می کنند حتما توسط مرجع صدور ایزو EGS انگلستان گواهینامه ایزو دریافت کنند.

بیشتر بخوانیم:

اخذ گواهینامه ایزو برای شرکت های پیمانکاری

اخذ گواهینامه ایزو برای شرکت های نفت وگاز

 

رتبه انفورماتیک

رتبه انفورماتیک

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .این متون را ویرایش یا حذف نمایید .

رتبه پیمانکاری

رتبه پیمانکاری

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .این متون را ویرایش یا حذف نمایید .

رتبه نیرو

رتبه نیرو و برق

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .این متون را ویرایش یا حذف نمایید .

IMS

گواهینامه IMS

گواهی نامه IMS ماهیت جهانی نداشته وصرفا ساخته پرداخته ماایرانیها میباشد

آماربازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
121293
صفحات بازدید شده
3946091
صفحات بازدید شده امروز
1710
بازدید کنندگان امروز
248
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
4231
بازدیدکنندگان دیروز
608
صفحه منتخب دیروز
بازدید هفته گذشته
40925
بازدید کنندگان هفته گذشته
1843
صفحه منتخب هفته پیش

موقعیت شرکت

تهران – شهرک گلستان – خیابان بیگدلی – شهرک یاس – بلوار ولایت – کوچه میرهاشمی غربی – پ ۱۴– ط۳ – واحد ۶
شماره تماس:

51 94 76 44   021

56 94 76 44   021

67 59 764   0912

48 49 473   0922


آدرس ایمیل: [email protected]r